1994 istanbul doğumluyum. 2012 yılında Kadir Has Anadolu Lisesi'nden mezun oldum ve Dumlupınar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nü kazandım. 2016 yılında bölümümden derece ile mezun oldum ve aynı sene içinde İstanbul'da bir özel eğitim merkezinde işe başladım. 2017 yılı içerisinde mezun olduğum üniversitede yüksek lisans programına kabul edildim. Halen aynı yerde çalışıp aynı zamanda da uzmanlık yolunda ilerliyorum.
1993 Karaman/Ermenek doğumluyum.İlkokul ve lise eğitimimi Konya'da tamamladım.2016 yılında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum.2017 yılında FÖLDİSCHULE/Almanya Manuel Lenf Drenajı/Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapi kursuna katılarak lenf drenaj terapisti sertifikası aldım.Adana'da iş hayatıma devam etmekteyim.
İlköğretim ve lise eğitimlerimi Erzurum da aldım. 2014 yılında Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulundan mezun oldum. 2014-2016 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde iş hayatına girdim. 2017 Ankara Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Fizyoterapist olarak askerlik görevini tamamladım. Şuan fizik tedavi danışma merkezinde iş hayatıma devam ediyorum.
Bahçeşehir Üniversitesi- Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (2017) Bahçeşehir Üniversitesi- Beslenme Yandal Programı (Devam)
21 yaşındayım. İzmit doğumluyum. Kırklareli Üniversitesi grafik tasarım bölümü mezunuyum. Lise ve üniversite eğitimlerimi grafik tasarım programı üzerine aldım. Zihnimde tasarladıklarımı dijital ortama veya kağıt üzerine geçirmek benim için çok büyük bir zevk. Hayattaki en büyük hobimin bu olduğunu söyleyebilirim.
1996 Yalova doğumluyum. İlk okula Zübeyd Hanım İlköğretim Okulunda başladım. Daha sonra aldığım burs ile 6. sınıfta Yalova Yücebilgili Kolejine geçtim. 2012 Yılında Mezun oldum. 2016 Yılında Özel Yalova Anadolu Lisesinden mezun oldum. Şuan Odessa National Medical University'de İngilizce Tıp bölümünde okumaktayım. Öğrencilik hayatım devam etmekte.